Mar Ara

Co by mohlo někoho dalšího postrčit k tomu, aby sebral odvahu

Středa, 18. července 2012 | Ohlasy na konstelace |

Dlouho jsem přemýšlela, co o konstelacích napsat. Co dalšího sdělit. Co ještě v reakcích účastníků nezaznělo. Co by mohlo někoho dalšího postrčit k tomu, aby sebral odvahu a za Zuzanou Křesťanovou do Vysoké přijel, pokud cítí, že v jeho životě něco není v pořádku, nebo pokud mu jiná forma „terapie“ nepomohla.

Tedy – o tom, že se při konstelacích děje něco naprosto mimořádného, mě přesvědčily pocity i fyzické stavy, které jsem v rolích zažívala a které bych ve svém životě prožít nemohla. Po konstelačních setkáních jsem klidnější, vše se (jakoby) pročistí a vyjasní. Určitě pomáhá i vědomí, že existují věci „mezi nebem a zemí“, které vám opravdu pomohou vyřešit bolesti, trápení a neřešené vztahy. Nezanedbatelným kladem je i to, že po zkušenostech s rodinnými konstelacemi nahlížíte na ostatní lidi mnohem shovívavěji, protože už víte, jak i dávné události a vztahy v rodině mohou zahýbat životem.
A to, že je u Křesťanů velmi milo a příjemně, že vás na přivítanou obejmou paní a pan domácí i známí z předchozích setkání, že se báječně najíte, je úžasný nadstandard.

Jana, Čeperka