Mar Ara

Co jsou Rodinné systémické konstelace

Terapeutický proces „Rodinných systémických konstelací a pohybů Duše“ je prožitková a sebepoznávací metoda, která Vám odhalí vlivy skrytých sil v rodinných systémech a otevře Vám prostor pro znovunalezení síly, prostor pro přijetí a prožití vlastního života naplno.

Rodinné konstelace jsou hlavně o odvaze. O odvaze podívat se sami na sebe. Všichni máme někdy pocit, že je toho na nás moc, že přešlapujeme na místě a nemůžeme se pohnout dopředu. Že se nám nic nedaří a všichni po nás něco chtějí. A ať děláme co děláme, nikam to nevede.

Uvidíte sebe sama

Dodejte si odvahy a přijďte se podívat sami na sebe, na své blízké, na své problémy přes rodinné konstelace. Pomůžou Vám odhalit příčinu, prožít emoce, které jsme se naučili tak mistrně skrývat.

Konstelace jsou výborným prostředkem vlastního sebeporozumění, jsou možností pocítit dotek vlastní duše, jsou způsobem navázání kontaktu se sebou samým.

Pokud si nepřiznáte existenci strachů, nezbavíte se emočních zranění a neuvědomíte si zdravou hodnotovou hierarchii, nemůžete být nikdy svobodní a silní.

Porozumění vlastních vztahů a vlivů

Rodinné systémické konstelace jsou skupinová technika. Zapojením se do této terapie porozumíte vztahům v rodinném systému, z kterého pocházíte a který Vás silně ovlivňuje. Ovlivňuje jak přijímáte svět, jak se chováte, jednáte a cítíte. Porozumíte těmto vlivům, Vašim současným vztahům k partnerům a dětem, ale i vztahům na pracovišti, projevům nemocí a podobně.

Rodinné konstelace Vám přinášejí návrat k vlastní síle, k nalezení vnitřního vedení, k rozšíření smyslů a tvořivosti a postupnému zlepšování kvality vlastního života.

Kde se rodinné konstelace konají

Konstelace probíhají v centru mar Ara, které naleznete ve Vysoké nad Labem, 4 km od Hradce Králové, v dosahu MHD (bus 18, 20).

Programy jsou jednodenní i vícedenní, cena je včetně ubytování a vegetariánské stravy.

Součástí pobytu je každodenní dobrovolná půlhodinová pracovní meditace.

Využijete-li možnost přenocování, přivezte si prosím vlastní spacák. V centru mar Ara je příjemné prostředí a blízká příroda.

O centru

Činnost centra mar Ara je orientována na duchovní rozvoj a poznávání sama sebe, na rodinné systémické konstelace, na NLP techniky, arteterapie a gestalterapie, tantrajogu a Oshovy meditace. Najdete nás ve Vysoké nad Labem (mezi HK a Pardubicemi).

Centrum mar Ara je dobře dostupné z Hradce Králové, ale i pro klienty do cca 60 km z okresů Náchod, Jičín, Pardubice, Chrudim, Kolín, Kutná Hora, Trutnov, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí.

Pro klienty, kteří jsou např. z Prahy, Brna, Liberce a dalších vzdálenějších míst a je pro ně obtížné to absolvovat během jednoho dne je zde možnost přespání.

Centrum Mar Ara – pro rozvoj a vzdělávání
503 31, Vysoká nad Labem 82
mobil: 603 568 295 – Zuzana Křesťanová
e-mail: info@www.rodinnekonstelace.net

Nejbližší termíny


Rodinné konstelace a pohyby duše 

Je mi to líto a omlouvám se všem přihlášeným , i těm, kteří otevřou tyto stránky, ale z osobních důvodů nebudu již stavět rodinné konstelace.

Snad po delší přestávce ještě najdu možnost, jak se k této práci vrátit, ale zatím do konce roku konstelace nebudou. Pokud toto řešení ve Vašem životě potřebujete, obraťte se na jiného terapeuta.

Vše dobré

Zuzana Kř.

Stále je ale v provozu poradna detoxikace podle MUDr. J. Jonáše s jeho novými přípravky Marion.

 

 

T E R M Í N Y  sobotní konstelace

Pokud máte volno a chuť se zúčastnit  i bez postavení vlastní konstelace, přijďte nás podpořit a rozšířit skupinu. Jistě tu budete správně.

Odpolední konstelace

 Odpolední konstelace mimo uvedené sobotní termíny jsou individuálně sezvány dle vašeho zájmu.  Začátky odpoledních konstelací jsou od 16.30 hodin.

 Ze zkušeností, kdy se někteří zájemci o konstelaci odhlásí poslední den a naruší tím celou skupinu zaplaťte, prosím, zálohu. Platí to pro ty, kteří se  přihlásí na stavění vlastní konstelace.

Záloha je 500.- Kč. Pokud budete jen přihlášeni a nebude záloha zaplacena nebudu s Vámi počítat a nabídnu místo někomu jinému.  Pokud dojde k jakékoliv změně a nezúčastníte se v předplaceném termínu a oznámíte to dva týdny předem, zálohu dle dohody Vám vrátím, nebo ji můžete převést po dohodě na jiný termín, nebo někoho jiného.

Zálohu můžete u mne zaplatit nejpozději14 dní pře termínem v hotovosti, složenkou na adresu Vysoká nad Labem 82, 50331, nebo převodem na účet 208294773/0300, kde jako variabilní symbol uveďte číslo měsíce, v kterém se konstelace konají a Vaše číslo mobilu.  Do poznámky uveďte příjmení.

Děkuji za pochopení, zuzana Kř.