Mar Ara

Nejbližší termíny


Rodinné konstelace a pohyby duše 

T E R M Í N Y  sobotní konstelace

vítám vás po dlouhé době odmlčení, věřím, že jste všichni v pořádku.

termíny na sobotu

7. srpna od 10 hodin

4. září od 10 hodin

 

 

podle zájmu a možností uvedu další sobotní termín a taky na odpolední

máte-li zájem volejte 603 568 295, nebo pište na zuzy.k@seznam.cz

Pokud máte volno a chuť se zúčastnit  i bez postavení vlastní konstelace, přijďte nás podpořit a rozšířit skupinu. Jistě tu budete správně.

Odpolední konstelace

17. srpna od 16.30 hodin

 

Odpolední konstelace mimo uvedené sobotní termíny jsou individuálně sezvány dle vašeho zájmu.  Začátky odpoledních konstelací jsou od 16.30 hodin.

 Ze zkušeností, kdy se někteří zájemci o konstelaci odhlásí poslední den a naruší tím celou skupinu zaplaťte, prosím, zálohu. Platí to pro ty, kteří se  přihlásí na stavění vlastní konstelace.

Záloha je 500.- Kč. Pokud budete jen přihlášeni a nebude záloha zaplacena nebudu s Vámi počítat a nabídnu místo někomu jinému.  Pokud dojde k jakékoliv změně a nezúčastníte se v předplaceném termínu a oznámíte to dva týdny předem, zálohu dle dohody Vám vrátím, nebo ji můžete převést po dohodě na jiný termín, nebo někoho jiného.

Zálohu můžete u mne zaplatit nejpozději14 dní pře termínem v hotovosti, složenkou na adresu Vysoká nad Labem 82, 50331, nebo převodem na účet 208294773/0300, kde jako variabilní symbol uveďte číslo měsíce, v kterém se konstelace konají a Vaše číslo mobilu.  Do poznámky uveďte příjmení.

Děkuji za pochopení, zuzana Kř.