Mar Ara

Nejbližší termíny


Rodinné konstelace a pohyby duše 

T E R M Í N Y  sobotní konstelace

19. září 2020 od 10 hodin

24.října 2020 od 10 hodin,

podle zájmu uvedu další termín

máte-li zájem volejte 603 568 295, nebo pište na zuzy.k@seznam.cz

Pokud máte volno a chuť se zúčastnit  i bez postavení vlastní konstelace, přijďte nás podpořit a rozšířit skupinu. Jistě tu budete správně.

Odpolední konstelace

 

 

Odpolední konstelace mimo uvedené sobotní termíny jsou individuálně sezvány dle vašeho zájmu.  Začátky odpoledních konstelací jsou od 16 hodin.

 Ze zkušeností, kdy se někteří zájemci o konstelaci odhlásí poslední den a naruší tím celou skupinu zaplaťte, prosím, zálohu. Platí to pro ty, kteří se  přihlásí na stavění vlastní konstelace.

Záloha je 500.- Kč. Pokud budete jen přihlášeni a nebude záloha zaplacena nebudu s Vámi počítat a nabídnu místo někomu jinému.  Pokud dojde k jakékoliv změně a nezúčastníte se v předplaceném termínu a oznámíte to dva týdny předem, zálohu dle dohody Vám vrátím, nebo ji můžete převést po dohodě na jiný termín, nebo někoho jiného.

Zálohu můžete u mne zaplatit nejpozději14 dní pře termínem v hotovosti, složenkou na adresu Vysoká nad Labem 82, 50331, nebo převodem na účet 208294773/0300, kde jako variabilní symbol uveďte číslo měsíce, v kterém se konstelace konají a Vaše číslo mobilu.  Do poznámky uveďte příjmení.

Děkuji za pochopení, zuzana Kř.