Mar Ara

Nejbližší termíny


Rodinné konstelace a pohyby duše 

Je mi to líto a omlouvám se všem přihlášeným , i těm, kteří otevřou tyto stránky, ale z osobních důvodů nebudu již stavět rodinné konstelace.

Snad po delší přestávce ještě najdu možnost, jak se k této práci vrátit, ale zatím do konce roku konstelace nebudou. Pokud toto řešení ve Vašem životě potřebujete, obraťte se na jiného terapeuta.

Vše dobré

Zuzana Kř.

Stále je ale v provozu poradna detoxikace podle MUDr. J. Jonáše s jeho novými přípravky Marion.

 

 

T E R M Í N Y  sobotní konstelace

Pokud máte volno a chuť se zúčastnit  i bez postavení vlastní konstelace, přijďte nás podpořit a rozšířit skupinu. Jistě tu budete správně.

Odpolední konstelace

 Odpolední konstelace mimo uvedené sobotní termíny jsou individuálně sezvány dle vašeho zájmu.  Začátky odpoledních konstelací jsou od 16.30 hodin.

 Ze zkušeností, kdy se někteří zájemci o konstelaci odhlásí poslední den a naruší tím celou skupinu zaplaťte, prosím, zálohu. Platí to pro ty, kteří se  přihlásí na stavění vlastní konstelace.

Záloha je 500.- Kč. Pokud budete jen přihlášeni a nebude záloha zaplacena nebudu s Vámi počítat a nabídnu místo někomu jinému.  Pokud dojde k jakékoliv změně a nezúčastníte se v předplaceném termínu a oznámíte to dva týdny předem, zálohu dle dohody Vám vrátím, nebo ji můžete převést po dohodě na jiný termín, nebo někoho jiného.

Zálohu můžete u mne zaplatit nejpozději14 dní pře termínem v hotovosti, složenkou na adresu Vysoká nad Labem 82, 50331, nebo převodem na účet 208294773/0300, kde jako variabilní symbol uveďte číslo měsíce, v kterém se konstelace konají a Vaše číslo mobilu.  Do poznámky uveďte příjmení.

Děkuji za pochopení, zuzana Kř.