Mar Ara

Kdo Vás rodinnými konstelacemi provede

Zuzana 14Průvodkyně rodinnými systémickými konstelacemi je lektorka Zuzana Křesťanová –  držitelka certifikátu „Rodinné konstelace a pohyby Duše“ z výcviku v Institutu Rodinných systémických konstelacích Bhagata J. Zeilhofera (2006), který opravňuje pracovat s rodinnými konstelacemi.

Nyní druhým rokem ve výcviku v hypnóze podle Ericksona a NLP Praktitioner (certifikat NLP Master Praktitioner DVNP).

„Rodinné konstelace stavím od roku 2005. Je to silná metoda práce s lidmi, která jde za samou podstatou věci. Tato metoda je důkazem, že informace lze získat jinak než výměnou nebo jiným způsobem přímé komunikace.“

Další vzdělání, absolvované kurzy:

  • arteterapie,
  • gestaltterapie,
  • reiki,
  • reflexní terapie.

Zuzana Křesťanová také vede Detoxikační poradnu podle MUDr. J. Jonáše, akreditované pracoviště od roku 2001, (certifikát III).

Řízená a kontrolovaná detoxikace organizmu je založena na zjištění toxických látek v těle a na jejich postupném odstraňování informačními preparáty z výzkumu MUDr. J. Jonáše. Toxické látky ovlivují nejen fungování našeho fyzického těla, ale ovlivují i naši mysl, emoce a naše chování. K základním emocím člověka patří strach, úzkost, obavy, agrese. S těmito a jinými emocemi se dá pracovat, jak při detoxikaci, tak i v rodinných konstelacích a technikami NLP.

– Zuzana Křesťanová